Kurumsal

DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV, 20 yıllık üretim tecrübesini kendi ekibinin dinamik ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni sunduğu kaliteli ürün ve hizmetler ile müşterilerine yansıtan, otomotiv tedarik sanayinin global bir markasıdır.

DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV, 2000 yılında Konya Karatay’da 100 metrekare’lik bir atölyede kurulmuştur. Bugün üretim, Konya Atiker Sanayi bölgesinde, 1500 metrekare kapalı alanda, 20 kişilik profesyonel bir ekiple OEM, OES ve yedek parça sektörünün ihtiyaçlarına cevap veren kalite, hız ve esneklikte devam etmektedir.

Dünyanın en büyük araç üreticilerinin “A” sınıfı tedarikçisi olan DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV; Ford Q1, IATF 16949, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV, mekanik ve havalı süspansiyon U-Civataları üretiminde dünyanın önde gelen Türkiye’nin ise lider OEM üreticisidir. Aynı zamanda, bakır-çinko alaşımlı Makas Buçları üretmekte ve çeşitli makas parçalarının üretim ve tedariğinde bulunmaktadır.

Ürün gamı otomotiv sektöründe; hafif ticari araçlar, otobüsler, dorseler, çekiciler, kamyonlar gibi çeşitli araçlarda kullanılırken aynı zamanda makas, dingil, tarım araçları ve iş makineleri üreticilerine; otomotiv yedek parça ve bağlantı elemanları sektörüne de hitap etmektedir.

DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV, kendi bünyesindeki ısıl işlem ve kabuk soyma tesislerinde; ısıl işlem, tavlama, kabuk soyma, doğrultma, kangal açma ve boy kesme gibi hizmetler de sunabilmektedir.

DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV, üretiminin yaklaşık % 75 oranındaki payını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Yüksek kalite anlayışı ve esnek üretim kabiliyeti sayesinde müşterilerinin isteklerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılayan DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV, 1955’ten bugüne yarattığı güveni yarınlara taşımak için tüm inancıyla çalışmaktadır.

Güvenle başladığımız bu yolda güvenle devam ediyoruz…

Misyonumuz

Mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri artırmak, sürekli gelişimi ilke edinerek yarattığımız güveni yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz

DÖRT KARDEŞLER OTOMOTİV markasını hizmet ettiğimiz her alanda müşterinin ilk tercihi haline getirmektir.

Değerlerimiz

YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA